Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası kapsamında tüm ManMedia müşterileri veri güvenliği bakımından güven ve koruma altına alınmaktadır.
Gizlilik Politikası

Manmedia.net, kullanıcılarına daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi sizden talep etmektedir. Bu noktada gizliliğinizin korunması dahilinde herhangi bir sorun olmayacağını ve bu bilgileri sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek amacıyla sadece platformumuzda kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Bu platform üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz tüm veriler büyük bir özveriyle saklanmaktadır. Ancak durum analizlerinde, reklam yayıncıları ve tanıtımlarında bu veriler paylaşılabilmektedir. Ki, bu hususu gizlilik sözleşmesini kabul ederek de onaylamış olursunuz. Bu konuda aklınıza kişisel bilgi (kimlik bilgileri vs.) istenmesi gibi bir durum gelmemelidir. Bahsettiğimiz veriler belirli grupları kapsayacak, kullanıcıları değerlendirme ölçüsünde yararlanılacak verilerdir.

 

Kullanıcılarımızın bilgisi ancak resmi makamların talepleri doğrultusunda yalnızca resmi makamlar ile açıklanmaktadır. Ödeme ekranında sizden talep edilen kredi kartı bilgileriniz sadece sitemiz içerisinde saklanmakta ve en ince ayrıntısına kadar korunmaktadır. Ki, bu anlamda kullanıcılarımızın girmiş olduğu bilgilerine sadece kendilerinin ulaşabileceğini de vurgulamak isteriz. Kullanıcımız haricinde başka bir şahsın bu bilgilere ulaşabilmesi durumu olası bir ihtimal bile değildir.

 

SAYILARLA MAN MEDİA

256,981 KULLANICI

456,981 GÖNDERİLEN TAKİPÇİ

56,981 CEVAPLANAN MESAJ