Instagram video indirme sistemini kullanmak için 180 saniye beklemeniz gerekmektedir. Buton açılınca Videoyu İndir demeniz yeterlidir.


Instagram video indir, Instagram programsız video indirme ve benzeri arama sorgularıyla bu sayfaya geldiyseniz doğru adrestesiniz. Aşağıda; iOS, Android ve bilgisayar için Instagram video indirme yöntemlerini detaylı olarak bulacaksınız.

Ayrıca bu işlemi herhangi bir program kullanmadan online olarak nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Bilindiği gibi Instagram, fotoğraf ve video indirme özelliklerine sahip değil. Bunun için çeşitli yazılımlardan veya internet sitelerinden yararlanmak gerekiyor.

Instagram video indir siteleri arasında öne çıkan bu platform üzerinden dilediğiniz tüm Reels videolarını, storyleri ve çok daha fazlasını indirme imkânına sahipsiniz.

Sosyal medya hizmetleriyle adından söz ettiren sitemiz; Instagram profil fotoğrafı büyütme, Instagram video ve story indirme gibi hizmetler de sunuyor.

Üstelik bu tür uygulamalar tamamen ücretsiz ve şifresiz. Instagram’dan video indirmek için yapmanız gereken tek şey sitemizin ilgili sayfasına girerek indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırmak.

Bu şekilde videoyu kalitesi bozulmadan, yüksek çözünürlüklü olarak kaydedip istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Instagram video indir

Instagram Video İndir Online

Instagram video indir online tarayıcı vasıtasıyla yapabileceğiniz bir işlemdir. Bunun için program kullanmayı tercih etmek size toplu video indirme avantajı sunar.

İndirmeniz gereken pek çok video varsa bunları tek seferde programla halletmek daha pratik bir çözümdür.

Herhangi bir program kurmakla uğraşmak istemiyorsanız, Instagram’daki videoları sitemizden kolaylıkla cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Instagram video indir online platformlar aracılığıyla gerçekleştirilsin veya program yardımıyla yapılsın fark etmez; bu işlem karşı tarafa bildirim olarak gitmez. Yani kullanıcılar videolarının başkaları tarafından indirildiğini bilmezler. Dolayısıyla ‘acaba haberi olur mu?’ diye düşünmenize gerek yok.

Instagram video indir online yöntemlerle nasıl yapılır, programla nasıl olur? Ayrıntılara bakalım.

Instagram Video İndir Ücretsiz

Instagram video indir ücretsiz bir biçimde gerçekleştirilir. Bunun için deneyebileceğiniz yöntemlerden bazıları şöyledir:

 • PostGraber uygulamasını deneyin.
 • Regrammer uygulamasını da kullanabilirsiniz.
 • Gramblast adı verilen web tabanlı uygulamadan da faydalanabilirsiniz. Bu uygulama Instagram’dan resim indirmeye de izin veriyor.
 • Downvid adlı uygulama Facebook ve Instagram’dan video indirmeyi mümkün kılıyor. Ancak uygulama şu an sadece Play Store’da bulunuyor.
 • App Store üzerinden Instasave uygulamasını yükleyebilir; fotoğraf ve video indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Save insta Photos – Saver APP uygulaması da değerlendirebileceğiniz bir başka seçenek. Bu uygulama videoları repost etmenize, paylaşımdaki hashtagleri kopyalamanıza da imkân tanıyor.

Instagram Video İndir Şifresiz

Instagram video indir şifresiz, Instagram video indir bedava gibi iddialarla sunulan üçüncü parti yazılımlara karşı dikkatli olun.

Bunlardan bazıları virüs içerir ve cihazınızın zarar görmesine yol açar.

Kendinizi riske atmak istemiyorsanız güvenilir uygulamalardan başkasını tercih etmemeli veya bu işlemi programsız olarak sitemizden yapmalısınız.

Instagram video indir şifresiz olarak web sitemizden saniyeler içinde gerçekleştirilebilir. Hızlı ve güvenli bir çözüm arıyorsanız sitemizi tercih ederek sayısı ve uzunluğu fark etmeksizin her türlü Instagram videosunu indirebilirsiniz.

Böylece bu videolara çevrimdışıyken de ulaşabilir, her an her yerde izleme şansı bulabilirsiniz.

Instagram’da görüp çok beğendiğiniz videoları kendi hesaplarınızda, Youtube kanalınızda veya sitenizde yayınlamak istiyorsanız bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Videoları cihazınıza indireceğiniz için onlar üzerinde istediğiniz gibi düzenleme yapabilir, kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Instagram video indir şifresiz, zahmetsiz! Sloganıyla hizmet sunan web sitemiz bu işlemi oldukça pratik bir hâle getiriyor. Öyleyse hemen Instagram video indir aracımızı deneyebilirsiniz.

Video indirme siteleri veya uygulamaları arasında şifrenizi isteyenlerden veya ödeme talep edenlerden uzak durmalısınız.

Instagram video indir online

Instagram Video İndir Android

Instagram video indir Android uygulamalarına geçmeden önce, bu işlemin zaten Android’de otomatik yapıldığını belirtelim. Siz bir video izlediğinizde bu, arka planda cihazınıza kaydedilir. Bunları bulmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Dosya yöneticisini açın.
 • Android > Data yolunu izleyin.
 • Buradan com.instagram.android > Cache > Videos konumuna girin.
 • Bulduğunuz dosyaların adında yer alan uzantıyı .mp4 şeklinde değiştirin.

Instagram video indir Android işletim sisteminde cache (log) kayıtlarıyla böyle yapılabilir. Fakat bu biraz uğraştırıcı bir yöntem olduğu için farklı alternatiflere yönelmek isteyebilirsiniz:

 • Video downloader - for Instagram repost programını kullanabilirsiniz.
 • Documents adlı uygulamayı deneyebilirsiniz.
 • Snaptube isimli uygulama da size çözüm sağlayacaktır.
 • Instagram video indir Android ve iOS platformlarının yanı sıra bilgisayarda da yapabileceğiniz bir işlem. Bunun için Insloader adlı Google Chrome eklentisinden yararlanabilirsiniz.

Reels Videoları Nasıl İndirilir?

Reels videoları nasıl indirilir? Sorusunu cevaplamadan önce şunu hatırlatalım: Instagram’da herhangi bir videoyu indirebilmeniz için hesabın korumalı olmaması gerekir. Eğer hesap gizliye alınmışsa ve siz de onu takip etmiyorsanız videolarını indiremezsiniz.

Reels videoları nasıl indirilir? Diye merak edenleri daha fazla bekletmeyelim:

 • Hangi Reels videosunu indirmek istiyorsanız onu açıp üst kısımda bulunan üç noktaya tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyala yazan butona tıklayın ve linki alın.
 • Ardından bu linki sitemizin Instagram Reels video indir sayfasında ilgili alana yapıştırın.
 • ‘İndir’ düğmesine tıklayarak videonun işlenmesini bekleyin.
 • Tamamlanınca kaydedin.

Reels videoları nasıl indirilir? Diye düşünüyorsanız başvurabileceğiniz bir diğer yol şu:

 • ‘Reels Downloader for Instagram – Videos & Photos’ isimli uygulamayı cihazınıza yükleyin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu açıp yine … simgesine basın.
 • Bağlantıyı kopyalayıp indirdiğiniz uygulamaya girin.
 • ‘Download’ butonuna tıklayarak indirmeyi başlatın.
 • Böylelikle videoyu cihazınızın galerisine kaydetmiş olacaksınız.

Instagram fotoğraf, story, video ve Reels indirme için sıklıkla tercih edilen sitemiz, bu konuda da her zaman en kalitelii hizmeti sunar.

Dilediğiniz videoları güvenle ve ücretsiz bir şekilde indirmek için sitemizden yararlanabilir, böylece her nerede olursanız olun video izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Instagram video indir ücretsiz