Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini programsız ve hızlı şekilde yapmak için sitemize giriş yapıp adımları takip etmeniz yeterlidir.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

300

İşlem Başlatılıyor...

İşlemin tamamlanabilmesi için lütfen sayaç sona erene kadar sayfayı kapatmayınız...
Akti taktirde işlem iptal edilecektir.

Sosyal Medyada Yükselmek İster Misin?

Yüksek Kaliteli Takipçi Paketlerimizi İnceleyebilirsiniz.

ManMedia güvencesi ile hizmet alın! Paketleri Görüntüle

YORUM YAPIN

Puan Verin:
YORUMU GÖNDER

KULLANICI YORUMLARI

Merve Kılıç

Bazen kullanıyorum ve çok işime yarıyor.

5 üzerinden 5

Mutlu Yılmaz

Gizli hesapları kontrol etmede oldukça işime yarıyor.

5 üzerinden 5

Mehtap Sarı

Herkesin aradığı ama bulamadığı o uygulama budur.

5 üzerinden 5

Serkan Kaya

İşim gereği kullanmak zorundayım.

5 üzerinden 5

Selami Ulucan

Herkese tavsiye ederim mutlaka kullanmalısınız.

5 üzerinden 5

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi programsız ve ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Böylelikle dilediğiniz hesabın profil resmini yüksek çözünürlükte ve tam boyutta görüntülemeniz mümkündür. Öte yandan bu fotoğrafa sağ tıklayarak anında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bunu gizli hesaplarda da uygulayabilirsiniz. Hesabın ille de korumalı olmaması gerekir diye bir şart yoktur.

Instagram profil fotoğrafı büyütme konusunun özeti kısaca böyle fakat bilmeniz gereken birçok önemli ayrıntılar bulunuyor. Yazımızı okumaya devam edin ve Instagram’da profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır? Sorunuzun cevabına ulaşın.

Instagram profil fotoğrafı büyütme siteleri de bu yazıda yer alıyor. Lafı uzatmadan detaylara geçelim:

Instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programsız

Instagram profil fotoğrafı büyütme programsız bir şekilde yapılabiliyor demiştik. Bunun için kullanabileceğiniz online platformlar mevcut.

Bu web sitelerinden birine girdiğinizde karşınıza çıkan alana profil resmini büyütmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazıyorsunuz. Yahut o hesabın linkini giriyorsunuz. (Sitede hangisi talep ediliyorsa onu kullanın.)

Bu şekilde aratıp ilgili hesabı buluyorsunuz. Sonra ‘Continue’ butonuna tıklıyorsunuz. Ardından ‘Full Size’ düğmesine basıyorsunuz.

Yapmanız gereken bunlardan ibaret. Böylece hesabın profil fotoğrafını daha büyük boyutta görebilir, üzerindeki detayları netleştirebilirsiniz.

(Buton üzerindeki yazılar her sitede farklılık gösterebilir. Aşağı yukarı böyle.)

Günümüzün en popüler sosyal medya platformları içerisinde yer alan Instagram’ın birçok işlevsel özelliği var. Ancak fotoğraf büyütme bunlardan biri değil. O nedenle bunu, harici sitelerden gerçekleştirmek gerekiyor.

Mesela WhatsApp’ta profil fotoğrafına tıklayarak büyütebiliyoruz. Fakat Instagram böyle bir seçenek sunmuyor. Profil resimleri, sol üst köşede bulunan minik bir görsel olarak karşımıza çıkıyor.

Biri bize takip isteği gönderdiğinde kararsızlık yaşayabiliyoruz ve daha net görüp kimdir ne değildir? (!) Diye anlamak için profil resmini büyütme ihtiyacı hissedebiliyoruz. Ekran fotoğrafı alıp büyütsek o hiç olmaz, yeterince verimli bir sonuç değil çünkü.

Instagram fotoğrafı nasıl büyütülür? araştırması da bu yüzden yapılıyor. Özellikle gizli hesaplar için Instagram PP büyütme işlemi daha çok uygulanıyor.

Bu, bazı kullanıcılar için artık alışkanlık olmuş durumda. Öyle ki bunu hobi hâline getirenlerden bile söz etmek mümkün.

Instagram profil fotoğrafı büyütme programsız bir yöntem olmasına rağmen her zaman için gerekli değil. Bazı resimlerin küçük hâliyle büyütülmüş hâli arasında pek fark yok.

Ne var ki bazen fotoğrafın ayrıntılarına vâkıf olmak için resmi büyütmeye ihtiyaç duyabiliyoruz. Yahut ‘ben bu kişiyi tanıyor muyum tanımıyor muyum?’ diye ikileme düştüğümüz anlar olabiliyor.

Instagram profil fotoğrafı büyütme programsız yöntemler bu durumda imdadımıza yetişiyor. Profil fotoğraflarının küçük olması veya birbirine benzemesi dolayısıyla kimin kim olduğunu ayırt etmekte güçlük çekebiliyoruz.

‘Gözüm bir yerlerden ısırıyor ama…’ diyoruz, tam emin olamıyoruz. Ya da ilk bakışta görülemeyen, dikkatli bakılınca anlaşılan ince nüansları fark edebilmek için büyütmeye ihtiyaç duyabiliyoruz.

Öyleyse bunu nasıl yapacağımıza bakalım:

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Android

Instagram profil fotoğrafı büyütme Android ve iOS platformlarda uygulamalar aracılığıyla yapılabiliyor. Bu amaçla kullanabileceğiniz uygulamalardan bazıları şöyle:

 • Profil Fotoğrafı Büyütme ve HD İndirme uygulaması
 • ‘Instagram İçin Profil İndirme’ adlı uygulama
 • ‘Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirme Instagram İçin’ isimli uygulama
 • insFull
 • Photo Editor
 • Photo & Picture Resizer
 • Instasize Foto Editörü
 • Cymera
 • ZoomIns Hd
 • Fullgram for Instagram
 • No Crop Pic for Instagram

Bu uygulamalardan ilk 4 tanesini herhangi birinin resmini büyütmek amacıyla kullanabilirsiniz. Diğerlerini de kendi fotoğraflarınızı büyütmek için tercih edebilir, Instagram’da büyük boyutlu fotoğraf paylaşmak adına bunlardan yardım alabilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme Android veya iOS fark etmez her cihazda uygulama indirmeden de gerçekleştirilebiliyor. Bunu online olarak web tarayıcınızdan yapmanız mümkün.

Sitemizdeki Instagram profil fotoğraf büyütme aracından yararlanarak dilediğiniz her kullanıcının profil resmini yüksek çözünürlükte görebilir ve indirebilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme Android yahut iOS telefonlarda bu site üzerinden yapılırken şifre girmek gerekmiyor. Sizden hesabınızın şifresini isteyenlere karşı dikkatli olun ve kesinlikle bilmediğiniz, resmi olmayan sitelerde şifrenizi paylaşmayın.

Instagram profil fotoğrafı büyütme Android

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme iOS

Instagram profil fotoğrafı büyütme iOS işletim sistemlerinde de yukarıdaki yöntemlerle uygulanmakta. Fotoğrafları üst düzey kalitede görmek ve indirmek istiyorsanız bu siteyi yahut az önce belirttiğimiz mobil uygulamaları deneyebilirsiniz.

Ayrıca iOS platformunda 'Tam Ekran, Büyük Profil Foto' veya ‘Poze’ adlı uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme iOS, Android, PC; hangi platform üzerinde yapılsın fark etmez, bu işlem sırasında asla karşı tarafa bildirim gitmiyor. Yani ‘ben şimdi bunun profil resmini büyütürsem o bunu yaptığımı anlar mı?’ diye endişelenmeyin.

Bu özelliği gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, muhatabınızın bundan haberi olmaz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme iOS ve Android cep telefonlarında, masaüstünde işte bu kadar kolay bir biçimde halledilebiliyor.

Bu sayede resmi zoom yapıp inceleme şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca fotoğrafı HD olarak kaydedebiliyorsunuz ve ne zaman isterseniz kullanabiliyorsunuz.

Bizim sitemizde veya listelediğimiz uygulamalarda herhangi bir sınır yok. Dilediğiniz kadar profil resmini büyütebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür? Sorusunu kapsamlı olarak cevapladık. Fakat söyleyeceklerimiz daha bitmedi!

Instagram profil fotoğrafı büyütme adı altında sunulan programları indirmenizi önermiyoruz. Bu işi program kullanmadan gerçekleştirme imkânınız varken gereksiz zaman kaybı olur.

Fotoğraf büyütmenin yanı sıra üzerinde düzenleme yapmanız gerekiyorsa tabii Photoshop ve benzeri profesyonel araçlardan yardım alabilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür? Sorusuna yanıt verirken, resmini büyüttüğünüz kişi bildirim almaz demiştik. Kullanıcıların gönderilerini kaydettiğinizde veya ekran fotoğrafı aldığınızda da bildirim gitmiyor. Konuyla direkt alâkalı olmasa da not düşelim istedik.

Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür? Diye merak edenler için hazırladığımız bu rehber, sitemizdeki onlarca içerikten sadece biri. Dilerseniz blogumuzda yer alan öteki yazıları da inceleyebilir, kaliteli Instagram hizmetlerimizden yararlanmak için servislerimize göz atabilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme programsız

SAYILARLA MAN MEDİA

256,981 KULLANICI

456,981 GÖNDERİLEN TAKİPÇİ

56,981 CEVAPLANAN MESAJ