Instagram Story İndirme

Instagram story indirme sistemimiz ile programsız bir şekilde beğendiğiniz Story'leri kolay bir şekilde sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Instagram Story İndirme

300

İşlem Başlatılıyor...

İşlemin tamamlanabilmesi için lütfen sayaç sona erene kadar sayfayı kapatmayınız...
Akti taktirde işlem iptal edilecektir.

Sosyal Medyada Trend Olmak İster Misin?

Hikaye İzlenme Paketlerimize Bakabilirsin.

Yılların vazgeçilmez markası ManMedia. Paketleri Görüntüle

YORUM YAPIN

Puan Verin:
YORUMU GÖNDER

KULLANICI YORUMLARI

Selman Kuru

Beğendiğim Story'leri buradan kolayca indirebiliyorum.

5 üzerinden 5

Pervin Kuş

Instagram Story indirme konusunda her zaman tek tercihim.

5 üzerinden 5

Mehtap Gül

Toplu Story indirme güncellemesi geldi mi?

5 üzerinden 5

Serkan Topçu

Müzikli Story indirme özelliği yalnızca burada var.

5 üzerinden 5

İlhami Dağdaş

İstediğim her Story'i buradan kolayca indiriyorum.

5 üzerinden 5

Instagram story indirme sayesinde hem kendi hikâye paylaşımlarınızı, hem de başkalarının storylerini cihazınıza kaydedebilirsiniz. Belki onlar sizin en değerli anılarınız, belki sevdiğiniz birinin paylaşımları ve bu yüzden telefonunuzda, bilgisayarınızda saklamak istiyorsunuz. Ya da onları kendi hesabınızda paylaşmayı planlıyorsunuz.

Bunun için storyleri indirmeye ihtiyacınız var. Fakat bildiğiniz gibi story videoları profilde sadece 1 gün boyunca görüntülenebiliyor. Daha sonra hesabınızdan kayboluyor ve onları yalnızca siz görebiliyorsunuz.

Instagram story indirme işlemi, başkalarının hesabında gördüğünüz ve çok hoşunuza giden videoları kaçırmanıza engel oluyor. Sitemiz aracılığıyla dilediğiniz hesapların storylerini saniyeler içinde telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilir, arşivinizi zenginleştirebilirsiniz.

Instagram story indirme için program indirmekle uğraşmanız gerekmiyor. Bunu sitemizden rahatlıkla yapabilir, hiçbir uygulama kullanmadan istediğiniz videolara anında sahip olabilirsiniz.

Instagram Story indirme

Instagram Story Video İndirme

Instagram story video indirme yöntemleri nelerdir? Nasıl Instagram story videoları indirebiliriz? Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri büyük. Birçoğumuz günlük yaşantımızı bu mecralarda paylaşıyoruz ve başkalarının hayatlarını da buralardan takip ediyoruz. Peki bu paylaşımları indirmek mümkün mü?

Instagram story video indirme ile 24 saat içinde kaybolan story videolarını kaydetmek mümkün. Uzun dönemli paylaşma seçeneğine tıklanmadığı sürece paylaşılan storyler yalnızda 24 saat görünür oluyor. Sonrasında ise yalnızca video sahibinin görebileceği şekilde arşivleniyor. Peki bu videolara sonradan erişmek mümkün mü? Story videoları kaybolsa da erişimleri sağlanabilir mi? Bu ve bunun gibi soruların çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Instagram story video indirme artık mümkün. Kendi storylerinizi harici bir diskte kopyalamak veya başkalarının story videolarını kaydetmek istiyorsanız yazımızın devamına göz atın. Story videolarını indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz story videosunu açmak ve burada bulanan üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyalamak. Daha sonra bu bağlantıyı herhangi bir Instagram story videosu indirme sitesinden indirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz videoya istediğiniz zaman erişim sağlarsınız. Her türlü cihazda yapabileceğiniz bu dönüşüm, hem Android hem de İOS cihazlarda çalışmaktadır.

Instagram Müzikli Story İndirme

Instagram müzikli story indirme, bu yöntemle storyleri müzikli indirmeniz de mümkün. İnstagram story seçeneğinde bulunan şarkı veya müzik ekleme seçeneği oldukça trend. Bu tür storyler, direkt olarak indir seçeneğine tıkladığınızda maalesef şarkı ve müzikleri algılamıyor. Bundan dolayı direkt indirmelerde videolar, şarkısız ve müziksiz olarak iniyor.

Instagram müzikli story indirme mümkün mü? Evet, bu mümkün. Tek yapmanız gereken story videonuzun bağlantısını kopyalamak ve bunu web tarayıcınızdan açacağınız Instagram story videosu indirme sitelerinden indirmek. Kopyaladığınız bağlantıyı bu sitelerdeki kutucuklara yapıştırıp indir seçeneğine tıklamanız yeterli. Daha sonra müzikli videonuzu istediğiniz yere kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.

Instagram müzikli story indirme, direkt indirmeyle elde edemeyeceğiniz müzikli story videosunu elde etmenizi sağlar. Story üzerinden eklediğiniz müzik, direkt ekleme seçeneğini tercih etmeniz durumda görünmemektedir. Fakat yukarıda bahsettiğimiz bu yöntem ile videolarınızı, müzikli halleriyle indirmeniz mümkün.

Instagram Story İndirme Android

Instagram story indirme Android cihazlarında mümkündür. Her türlü Android cihazında bu indirme yöntemini kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir web tarayıcısı ve Instagram story videosu. Hatta, bir Instagram hesabına sahip olmanıza bile gerek yok. Sadece story videdosunu açıp URL kopyalama yöntemiyle videonun bağlantısına ulaşmanız ve bunu herhangi bir Android cihazda açacağınız internet sitesine kopyalamanız yeterli .

Instagram story indirme Android cihazınızda internet varsa kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlem. İnternete bağlı Android cihazınızda, kullandığınız web tarayıcısından “Instagram story indirme sitesi” araması yapın. Çıkan sitelerden birini tercih edin ve indirmek istediğiniz story bağlantısını buraya yapıştırın. Hiçbir ek iş yapmadan direkt olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram story indirme Android ile hiçbir ücret ödemeden Instagram story videonuzu depolayabilirsiniz. İster kendi story videonuz olsun ister bir başka hesabın, bu yöntem ile istediğiniz story videosunu indirip saklayabilirsiniz.

Instagram Story video indirme

Instagram Story İndirme İOS

Instagram story indirme İOS ile de mümkün. Android ile eynı işlemleri gerçekleştirmeniz yeterli. Yine, cihazınızın bir internete bağlı olması gerekmektedir. Bunun haricinde ek olarak hiçbir işlem yapmadan sadece URL kopyalama ve yapıştırma yöntemiyle istediğiniz videoyu istediğiniz zaman ve istediğiniz cihaza indirebilirsiniz.

Instagram story indirme İOS ile oldukça kolay. Zor programlama tekniklerine gerek kalmadan tek bir tıkla yapabileceğiniz bu işlem ile istediğiniz video, storylerinizden bilgisayarınıza anında inecektir. Hesabınızın çalınması veya silinmesi gibi durumlarda tüm içeriklerinizi kaybetme ihtimaline karşı siz de story videolarınızı bu sayede yedekleyebilirsiniz.

Instagram story indirme İOS ile başka hesapların story videolarını da indirmeniz mümkün. Bunu yapmak için bir Instagram hesabına bile sahip olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz story videosunu açmak ve buradaki üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyalamak. Daha sonra ise internet tarayıcınızdan açacağınız sitede “Instagram story indirme” anahtar kelimelerini girip aratmak. Çıkan sitelerden birinde yapacağınız yapıştırma işlemi ile indirmenizi başlatabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz video, Instagram üzerinde story videosu silinse bile durmaya devam edecektir. Böylelikle 24 saatte silinen Instagram story videosu, siz silene kadar bilgisayarınızda veya harici depolamanızda sizinle birlikte kalmaya devam edecektir.

Instagram Story İndirme Uygulaması

Instagram story indirme uygulaması, her internet tarayıcısından bulabileceğiniz ve ücretsiz olarak kolayca kullanabileceğiniz bir uygulamadır. İnternet siteleri URL bağlantıları aracılığıyla bu işlemi kolayca yapabilir. Ayrıca story videolarındaki efektler ve müzikler de bu bağlantı dönüştürücüler sayesinde, videoyu olduğu gibi indirmeye yarar. Arkadaşlarınızın sizlerle olan anılarında, onların yazdığı notlar ve sözlerle birlikte videonuzu indirebilir, böylece anılarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Direkt indirme seçeneğine ek olarak bu yöntemle video, story videolarında gözüktüğü şekliyle iner.

Instagram story indirme uygulaması ile takip ettiğiniz hesaplardaki story videolarını indirebilir ve istediğiniz vakit tekrar oynatabilirsiniz. Story videoları öne çıkarılmadığı sürece 24 sonra kaybolan videolardır. Öne çıkarılan story videolarının ise direkt indirme seçeneği yoktur. Yani her halükarda, Instagram dışında videonuzu saklamak istiyorsanız URL bağlantısı kopyalama yoluyla story videonuzu indirebilir, dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Instagram story indirme uygulaması ile arkadaşlarınızın sizinle çektiği videoları da indirmeniz mümkün. Bu yöntemle indirdiğiniz videolar, orijinal hallerinin dışında paylaşıldığı şekliyle de sizin bilgisayarınızda olacaktır. Orijinal videonun üzerine yazılan yazılar ve eklenen müziklerle birlikte story videosunu indirmek için tek yapmnaız gereken, videonun üstündeki üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyalamak ve sonra internette Instagram story indirme sitelerinden birine girip bu bağlantıyı yapıştırmak. Sonrasında indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Instagram müzikli Story indirme

SAYILARLA MAN MEDİA

256,981 KULLANICI

456,981 GÖNDERİLEN TAKİPÇİ

56,981 CEVAPLANAN MESAJ