Kullanıcı Sözleşmesi

ManMedia Kullanıcı sözleşmesi ile değerli müşterilerimize güven ve kalite imkanları sunuyoruz.
Kullanıcı Sözleşmesi

Platformumuzu ziyaret eden tüm kullanıcıların dikkatine dayanarak öncelikle kullanım koşulları sözleşmemizi özenle ve dikkatli bir şekilde her ince ayrıntısına kadar gözden geçirmelerini önemle rica ederiz. Burada yer alan tüm koşulları kabul etmeniz halinde platformumuz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerin dikkate alınacağını da hatırlatmak isteriz. Aksi bir durumda talep ettiğiniz işlemlerin gerçekleştirilmesi için herhangi bir faaliyette bulunulmayacaktır.

GİZLİLİK

Gizlilik, kişisel verilerinizin platformumuz tarafından düzenlenmesi amacıyla mevcut bulunmaktadır. Bu noktada platformumuzu tercih ettiğinizde verilerinizin düzenlenmesi durumunu gizlilik politikamıza uygun olduğunu kabul etmiş olursunuz.

HİZMET KAPSAMI

Platform olarak sağlayacağımız hizmetler kapsamını, yasalar çerçevesi içerisinde belirlemekte tamamen serbest olup; sağlamış olduğumuz hizmetler konusunda faaliyete geçireceğimiz değişiklikler platformumuz bünyesinde yayınlanmak suretiyle yürürlüğe girmiş bulunacaktır.

TELİF HAKLARI

Platformumuz üzerinde yer alan tüm grafikler, logolar, metinler, görsel tüm malzemeler, ses dosyaları, kodlar ve genel olarak tüm içerikler Manmedia.net’e ait olup, tüm hakları saklı bulunmaktadır. Bu noktada platformumuz üzerinden herhangi bir içeriğin kopya edilmesi ya da çoğaltılması durumları kesinlikle bir suç teşkil etmekle birlikte yasak olduğunu da beyan ederiz.

GENEL HÜKÜMLER

Tüm kullanıcılar, platformumuzu sadece hukuki çerçeve içerisinde kişisel amaçları doğrultusunda kullanacaklarını ve farklı bir kişinin haklarını gasp edecek bir harekette bulunmayacakları konusunu üstlenmektelerdir. Ki, bu anlamda platformumuz üzerinden gerçekleştirmiş oldukları işlemlerdeki hukuki ve cezai sorumlulukların kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

Platformumuz üzerindeki bilgilerin her daim güncelliğini koruması ve doğruluğunu asla yitirmemesi adına çalışmalarımızı sürekli olarak sürdürmekteyiz. Ancak buna rağmen bilgilerimiz, bazı durumlarda değişkenlik veya farklılık gösterebilir. Bu nedenle platformumuz üzerinde yer alan bilgilerin herhangi bir doğruluğa garanti veya taahhüttü bulunmamaktadır.

Her ne kadar platformumuzu virüslerden korumak için çeşitli geliştirmeler yapsak da bu durum virüslerin tamamıyla ortadan kalktığı anlamına gelmemektedir. Bu noktada buradan indireceğiniz tüm verilerde dikkat etmenizi ve gerekli önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde virüslerin sebep olabileceği olumsuz durumlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Platformumuzun kullanımından kaynaklanabilecek her türlü zarara dair sorumluluğumuz ancak ağır ihmaller neticesiyle sınırlı olmaktadır. Sorumluluk sınırları; insan sağlığına, her türlü bedeni yaralanmaya ve oluşabilecek tüm hayati olumsuzluklar durumunda geçerli değildir. Hukuki çerçevede zorlama sebeplerden sayılan tüm hallerde, gecikme vb. durumlarda herhangi bir tazminat yükümlülüğümüzün olmadığını beyan ederiz.

SAYILARLA MAN MEDİA

256,981 KULLANICI

456,981 GÖNDERİLEN TAKİPÇİ

56,981 CEVAPLANAN MESAJ